RastinėsPirtys.lt

Rastinės Pirtys, šuliniai, pavėsinės, gyvenamieji namai, namai, supynės.

Įmonė specelizuojasi:

rastinių- karkasiniu namų statyboje,

rastinių- karkasiniu pirčių statyboje,

pavėsinių gamyboje ir statyboje.

Kita produkcija iš medienos:

  • lauko ir vidaus ąžuoliniai baldai,
  • šulinių apdailos,
  • supynės,
  • smėlio dėžės,
  • laiptai,
  • šunų būdos.

Statome iš savo ar užsakovo medienos.

Rąstai  populiariausia statybinė medžiaga pirčiai. Rąstinė pirtelė puikiai „pritampa“ natūralaus peizažo fone, joje tvyro jaukumo ir saugumo jausmas. Rąstų sienai nereikia jokio papildomo apšiltinimo, o tai tokiu atveju galima palikti naturalia rastu siena tiek viduje ir lauko puseje. Mediena turi gerą savybę sugerti šilumą, ilgai ją išlaikyti ir lėtai, ją grąžinti. I rastines pirteles rekomenduojame statyti malkom kurenamas krosnis, kadangi degdama ugnis suteikia zmogui malonu silumos jausma.
Musu imone jau pries 8 metus pasistate savo darbuotoju ir kitu zmoniu poreikiams tenkinti pirmaja pirtele. Dabar mes galime savo klijentams parodyti kaip susileidzia rastu siena, kodel negalima statant kamino, zidinio ar kitos muro sienos jos sutvirtint su rastais. Turime pavyzdziu kad nekiekvienas gali gerai ir kokybiskai i rastine pirtele ar nama istatyti langus bei duris. Mes siekdami vis austesnes kokybes kiekvienais metais dalyvaujame parodose su rastiniu namuku kurios metu vis ka nors naujo suzinome.
Sienos buna montuojamos is apvaliu naturaliu rastu
Naudojame pusies ar egles rastus kurie yra nuzievinti, rastu ispjovos bei capavimas atliekamas rankiniu budu, rasto plongalis nuo 17cm iki 23 cm. Tarp rastu klojame neausto lino juosteles pries tai rasto virsu ir apacia istepant antiseptikais. Kai namukas pastatytas lieka tik rastus is vidaus ir lauko nuslifuot kampiniais slifuokliais ir impregnuot bei dazyt jei norisi spalvos.
Kita sienoju rusis gali buti is apipjautu tasu
Jei pirtele ar vasarnamis bus nekiekvienai dienai skirtas gyvent tai sienoju storis turetu buti neplonesnis nei 15cm. Esame state ir 12cm-14 cm ,bet po 2 metu nuvaziave paziureti kaip stovi namukai tai pastebejome, kad kuo plonesnis rastas tuo labiau jis yra pasirietes ar sutrukes. Tai musu pasiulymas jei norite kad pirtele ar kitas koks statinys ilgiau isliktu grazus ir siltas tai sienos storis turi buti neplonesnis nei 15 cm. Na o gyvenama nama galima statyt tik nuo 20cm storio rastu.
Svarbu zinoti ,kad rastinio statinio ilgaamziskumas ir grozis priklauso nuo daug ji siejanciu dalyku : stogas i visas puses turi buti kuo daugiau prakistas, kad rastai gautu kuo maziau lietaus. Kuo sienojai didesni tuo jie turi buti suresti is storesniu rastu.


WordPress Theme